1. Kas yra elektroninė cigaretė?
Elektroninė cigaretė yra naujos kartos cigaretė, kuri tiek savo išvaizda tiek pojūčiais yra labai panaši į įprastą tabako cigaretę.
Užsienyje elektroninės cigaretės vadinamos „Electronic Nicotine Inhalator” – elektroninis nikotino inhaliatorius. O procesas vadinamas „garinimas” ,o ne „rūkymas”. Svarbu skirti skirtingus procesus. Elektroninės cigaretės neturi nieko bendra su įprastomis tabako cigaretėmis, nors ir primena rūkymo procesą.
Elektroninę cigaretę sudaro įkraunama ličio jonų baterija, kaitinimo elementas ir skysčio kapsulė, kuri būna su nikotinu arba be nikotino.
2. Kaip elektroninė cigaretė veikia?
Elektroninės cigaretės veikimo principas paprastas. Baterijoje įtaisytas mikro elektroninis įtaisas duoda impulsą kaitinimo elementui, kuris garina kasetėje esantį skystį, sureagavęs su oru jis virsta vandens pagrindo garais.
Elektroninė cigaretė veikia kaip inhaliatorius, kuriame nikotino (arba be nikotino) prisotintas vandens tirpalas išgarinamas ir Jūs įkvepiate vandens pagrindo garus, kurie labai primena tradicinės cigaretės dūmus. Tai suteikia jums realų rūkymo efektą, be kenksmingų tabako dūmų, kuriuose yra per 4000 kenksmingų cheminių junginių iš kurių per 40 kancerogenų (medžiagos kurios oficialiai pripažintos sukeliančios vėžį ir kitas labai sunkias ligas).
3. Ar elektroninė cigaretė yra saugi?
Perkant elektroninę cigaretę labai svarbu rinktis žinomo gamintojo produkciją, nes tik tokiu atvejų Jūs galėsite būti tikri, kad įsigijote tikrai kokybišką prekę.
Mūsų pardavinėjamoms VOGUE, KangerTech, JoyeTech, Boluvaper, Aspire e-cigaretėms yra atlikti išsamūs toksikologiniai tyrimai, kurių metu nebuvo rasta nė vienos medžiagos, kuri sukeltų vėžį. Ši produkcija turi CE, RoHS ir SGS sertifikatus, tai reiškia, kad produkcija saugi, patikrinta ir pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms. Nors elektroninėje cigaretėje ir nėra visų kenksmingų medžiagų, kurios išsiskiria degant tabakui (per 4000 kenksmingų cheminių junginių iš kurių per 40 kancerogenų), tačiau jos vadinti visiškai sveika negalima, nes kasetėje esantis tirpalas yra prisotintas nikotino.
4. Kokia yra kasetės tirpalo sudėtis?
Elektroninės cigaretės kasetės tirpalą sudaro: augalinis glicerinas, propelinglikolis (Jūsų pasirinkimu, yra skysčių be propelinoglikolio) vanduo, natūralūs kvapikliai ir jei pageidaujama nikotinas.  Rinkdamiesi elektroninė cigaretę būtinai atkreipkite dėmesį, kad kasetės tirpalo sudėtyje vietoj propileno glikolio būtų naudojamas augalinis glicerinas, arba jo procentas būtų mažesnis.
5. Iš kur atsiranda elektroninės cigaretės dūmai (garai)?
Elektroninės cigaretės rūkymo metu, baterijoje įtaisytas mikro elektroninis įtaisas duoda impulsą kaitinimo elementui, kuris garina kasetėje esantį tirpalą, tirpalui sureagavus su oru išsiskiria tiršti vandens pagrindo garai.
6. Kur galima garinti elektronines cigaretes?
Elektroninės cigaretės rūkymo metu išsiskiria aplinkai visai nepavojingi vandens pagrindo garai. Todėl elektroninėms cigaretėms negalioja tabako gaminiams taikomi ribojimai. Elektronines cigaretes galite rūkyti visose Jums patinkančiose vietose: kavinėje, kino teatre, namuose, ofise, klube, stovint eilėje ir t.t.
7. Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant elektroninę cigaretę?
Labai svarbu atkreipti dėmesį į elektroninės cigaretės gamintoją. Nes tik didelės ir savo gerą vardą užsitarnavusios kompanijos nuolat atlieka išsamius toksikologinius elektroninių cigarečių tyrimus visai savo gaminamai produkcijai ir į prekyba paleidžia tik patikrintas prekes. Logiška, kad prekei populiarėjant atsiranda vis daugiau gamintojų siūlančių kur kas pigesnes prekes, tačiau reikia būti atsargiems. Neretai tokią produkciją patikrinus randami itin grubūs pažeidimai – pigių elektroninių cigarečių sudėtyje labai dažnai randami cheminių medžiagų elementai, kurie yra itin pavojingi žmogaus sveikatai.
Perkant elektroninę cigaretę reiktų atkreipti dėmesį ar ji turi sertifikatus ir jų pareikalauti iš pardavėjų. CE, RoHS ir SGS sertifikatai reiškia, kad produkcija pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms.
Taip pat ne ką mažiau svarbu kokios medžiagos naudojamos kasetės tirpalo sudėtyje. Vieni gamintojai naudoja propileno glikolį (ši medžiaga naudojama kosmetikos ir inhaliatorių pramonėje) kiti augalinį gliceriną (ši medžiaga išgaunama iš daržovių ir naudojama maisto pramonėje). Pirkite tas cigaretes, kurių tirpalo sudėtyje naudojamas augalinis glicerinas, arba jo koncentracija būtų didesnė nei propelin glikolio.
8.Kodėl skiriasi elektroninių cigarečių kainos?
Elektroninių cigarečių kainą įtakoja daug veiksnių.
Kokybė be abejo yra pagrindinis kriterijus nusakantis prekės kainą. Ar prekė kokybiška ar ne galima spręsti iš to kokius sertifikatus prekė turi (CE, RoHS ir SGS sertifikatai reiškia, kad produkcija pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms).
Skirtingi gamintojai – skirtingos ir kainos. Žinomo gamintojo produkcija visada yra šiek tiek brangesnė, tačiau ir patikimesnė.
Taip pat labai svarbus faktorius yra kokios medžiagos naudojamos kasetės skysčių gamyboje. Vieni gamintojai naudoja propileno glikolį (ši medžiaga yra naudojama inhaliatorių bei kosmetikos pramonėje), kiti naudoja augalinį gliceriną, (ši medžiaga išgaunama iš daržovių ir naudojama maisto pramonėje). Natūralios žaliavos yra brangesnės.
Kokybiškų elektroninių cigarečių gamintojai nuolat atlieka toksikologinius tyrimus, kas taip pat turi įtakos prekės kainai.
Išskirtinė prekės išvaizda turi tiesioginį ryšį su kainos didėjimu.
Visi šie veiksniai ir sudaro prekės kainą, bet be jų šis produktas prarandą tiesioginę savo paskirtį –  gerokai mažiau kenksmingą „rūkymą”..
9. Kam yra skirta elektroninė cigaretė?
Elektroninė cigaretė yra labai universalus prietaisas. Visų pirma elektroninė cigaretė skirta apsaugoti aplinkinius nuo itin žalingo pasyvaus rūkymo. Elektroninės cigaretės skleidžiami garai savo sudėtyje neturi kenksmingų medžiagų, kurios įeina į įprastinių cigarečių sudetį, todėl ją galima rūkyti drąsiai net ir ten, kur įprastines cigaretes yra draudžiama rūkyti.
Antra tai puiki alternatyva tabakui. Kasetės tirpalas pagamintas iš: augalinio glicerino, vandens ir jei pageidaujama nikotino. Vietoj kenksmingų dūmų Jūs įkvėpiate vandens garus prisotintus nikotino (arba be nikotino).
Trečia tai puiki priemonė atsikratyti žalingo įpročio rūkyti. Elektroninė cigaretė buvo išrasta kaip alternatyva tradiciniams tabako gaminiams. Elektroninės cigaretės pagalba Jūs palaipsniui galite mažinti nikotino kiekį be dvasinių kančių, o laikui bėgant pereiti ant benikotinio rėžimo ir pasakyti rūkymui „ate“.
Ketvirta Jūs išvengiate draudimų rūkyti  vietose,kuriose draudžiama rūkyti įprastines cigaretes (viešbučiuose, kavinėse, biure, laukdami eilėje ir t.t.). Elektroninės cigaretės išsiskiria nekenksmingus vandens pagrindo garus. Dėl šios priežasties elektroninėms cigaretėms negalioja tabako gaminiams taikomi ribojimai.
Ir penkta- jos yra stilingos, todėl Jūs netik garinate ir netraukiate į save kenksmingų medžiagų, sutinkamų įprastose cigaretėse, nekenkiate aplinkiniams, galite  mesti rūkyti, ar garinate patogiai neieškant rūkymuis skirtų vietų , bet ir visa tai darote STILINGAI.
10. Ar elektroninės cigaretės padeda mesti rūkyti?
2003 metais Pekine, Kinijoje 52-ejų metų farmacininkas, išradėjas Hun Lik, pagamino pirmąją elektroninę cigaretę, kurios tikslas pasiūlyti žmonėms alternatyvą tradiciniams tabako gaminiams.
Daugybė žmonių iš viso pasaulio dalinasi teigiamomis emocijomis apie elektronines cigaretes ir pasakoja savo sėkmingas istorijas kaip šis prietaisas padėjo jiems atsikratyti rūkymo.
Kiti teigia, kad jiems nors ir nepavyko atsikratyti šio įpročio, bet džiaugiasi, kad nuo šiol tai daro kur kas sveikiau ir nekenkia aplinkiniams.
Nikotino pakeitimo terapija: NPT
Yra sukurta įvairių produktų,  kurie pakeičia nikotiną, gaunamą per cigaretes. Nikotino pakeitimo metodas padeda išvalyti jūsų organizmą nuo didelių nikotino dozių. Tai leidžia išvengti šalutinių medžiagų, kurios patenka į plaučius kartu su dūmais: dervos, dujos ir kiti pavojingi elementai. Naudojant elektroninę cigaretę nepatiriamas psichologinis stresas, nes yra imituojamas rūkymo procesas. Tai gera žinia tiems, kurie patyrė sunkias metimo pasekmes pirmais bandymais mesti rūkyti. Jeigu jūs užsirūkote pirmą cigaretę per 30 minučių nuo atsikėlimo ryte, tai šis metodas itin padidins tikimybę sėkmingai mesti.
11. Kuo elektroninė cigaretė yra geriau už tabako cigaretę?
Visų pirma garinti elektroninę cigaretę, remiantis praktika,  yra sveikiau nei įprastą tabako cigaretę. Nikotinas toli gražu nėra pati kenksmingiausia medžiaga tabako gaminiuose. Degant tabako gaminiams išsiskiria virš 4000 sveikatai pavojingų cheminių junginių iš kurių 60 A klasės (įrodyta,sukeliančias vėžį ir kitas ligas) kancerogenų. Elektroninių cigarečių garuose nėra cheminių medžiagų, kurios susidaro degant tabakui, nėra kancerogenų ir dervų. Rūkant elektroninę cigaretę yra įkvepiami nikotino prisotinti vandens pagrindo garai.
Elektroninės cigaretės neskleidžia blogo kvapo, todėl Jūsų rūbai, namai, automobilis neprisigeria nemalonių kvapų.
Rūkyti elektronines cigaretes yra perpus pigiau nei tabako cigaretes.
Elektroninės cigaretes galite rūkyti net ten, kur įprastinių cigarečių rūkymas yra griežtai uždraustas.
12.Kokie elektroninės cigaretės minusai?
Sunku išvardinti neigiamas šio produkto savybes, bet paieškojus, kaip ir visur, galima atrasti ir minusų.
Vienas iš tokių dalykų būtų tai, kad tai pakankamai naujas produktas ir nėra nusistovėjusi kontrolės sistema, todėl rinkoje dažnai pasirodo nekokybiškų produktų, savo sudėtyje turinčių kenksmingų medžiagų (todėl atidžiai reikia rinktis šią prekę).
Nors tai ir alternatyva tabako gaminiams, vis dėlto reikia suprasti, kad nikotinas nėra vitaminas ir jis veikia kaip stimuliantas ir sukelia priklausomybę. O garinti šį produktą šiaip sau nerekomenduojama, nes kyla rizika pradėti rūkyti.
13. Ar elektronines cigaretes galima rūkyti visiems?
Elektroninė cigaretė yra skirta ne jaunesniems kaip 18 metų asmenims, nerekomenduojama besilaukiančioms ir mažylius maitinančioms mamoms, sergantiems širdies ligomis.
Kadangi ši priemonė skirta rūkantiems asmenims ir yra alternatyva tabako gaminiams, kaip daug kartų  nekenksmingesnė priemonė taip pat priemonė, kuri skirta apsaugoti aplinkinius nuo pasyvaus rūkymo, todėl nerekomenduojame jos naudoti kaip laisvalaikio ar pramogos prekės. Elektroninės cigaretės skirtos rūkantiems.
14. Pigiau rūkyti elektronines ar įprastas tabako cigaretes?
Per tam tikrą laiką elektroninės cigaretės kur kas pigiau. Paskaičiuoti labai paprasta.
Jeigu surūkote vieną pakelį per dieną, o už pakelį sumokate vidutiniškai 8 Lt., tai kasmet Jūs rūkalams išleisite apie 3000 Lt.
Naudojant elektroninę cigaretę Jums reikia nusipirkti elektroninę cigaretę, kuri kainuoja apie 250 Lt. ir perkant skysčius, kurių 10ml (vidutiniškai atstoja 10pakelių įprastinių tabako cigarečių) Vieno buteliuko kaina vidutiniškai 14 Lt. Vadinasi Jūs kasmet vidutiniškai išleidžiate dar apie 511 Lt., tai viso sudaro apie 761 Lt.  Kartą į mėnesį prižiūrint e- cigaretę reikia keisti kaitinimo elementą, kurio kainos vidurkis yra 10lt. Taigi visos išlaidos e-cigaretei per metus siekia vos 881Lt.
Štai Jums ir skaičiavimas – sutaupote daugiau nei dvigubai pinigų, „rūkote” kur kas geresnę alternatyvą, saugote aplinkinius nuo pasyvaus rūkymo, nėra nemalonaus kvapo, rūkote kur norit, kada norit – Jūs dar svarstote?
15. Kiek laiko trunka prekių pristatymas?
Prekių pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų užsakymo vietos. Jeigu užsakymas Vilniuje – prekes gausite tą pačią dieną, jei kitame mieste užsakymo laikas svyruoja nuo 1 iki 3 darbo dienų.
Dirbame tik su patikimomis kurjerių tarnybomis, kad klientai prekes gautų kaip įmanoma greičiau.
16. Ar siūlote nemokamą prekių pristatymą?
Visoje Lietuvoje elektronines cigaretes pristatome nemokamai.
Atskirai perkant elektroninių cigarečių priedus taikomas 10 Lt. Pristatymo mokestis. Jei priedų užsakymo suma viršija 100 Lt. pristatymas nemokamas.
17. Kaip ilgai užtenka 1 kapsulės?
Vienos kapsulės užtenka įtraukti apie 350 garų. Viena kasetė atitinka maždaug 1,5 tabako cigarečių pakeliams.
Norėdami pakeisti kasetę nusukite ją nuo kaitinimo elemento ir užsukite naują kasetę, arba papildykite skysčiu.
18. Kiek laiko užtenka baterijos iki pilno išsikrovimo?
Tradicinės išvaizdos vienos elektroninės cigaretės ličio jonų baterijos įkrovimo užtenka surūkyti maždaug dvi kapsules t.y. 3-5 tabako cigarečių pakeliai. Didesnės e-cigaretės baterijos atitinkamai nepakrautos laiko dar ilgesnį laiką. Kuo daugiau mah – tuo ilgesnis baterijos tarnavimo laikas.
Norėdami pakeisti išsikrovusią bateriją, atsukite ją nuo kaitinimo elemento. Į jos vietą prisukite įkrautą atsarginę bateriją, o išsikrovusią įsukite į baterijos lizdą.
19. Kaip sužinoti, kad baterija baigia išsikrauti?
Jūsų elektroninės cigaretės baterijos indikatorius traukiant dūmą pradės blyksėti, informuodamas Jus apie išsikrovimą.
20. Per kiek laiko baterija pilnai įsikrauna?
Visiškai išsikrovusi baterija, priklauso nuo talpos,  įsikrauna per  vieną – tris  valandas
21. Kokie populiariausi skoniai?
Kiekvienas renkasi skonį individualiai , bet populiariausi skoniai yra įprastinių cigarečių, tabako skonių,  mėtos, vyšnių ir vanilės. Taip pat mėgstami kavos, šokolado skoniai, įvairūs vaisiniai skoniai.
22. Kokios šalies gamintoją geriausia rinktis.
Elektroninė cigaretė išrasta Kinijoje ten šis produktas ir užpatentuotas, todėl visos teisės priklauso šiai šaliai. Kitos šalys kuria tiktai savo prekių ženklus,arba specifines detales, nors dažnai ir skelbiasi kaip gamintojos. Vienintelė gamintoja yra Kinija.
23. Kiek laiko suteikiama garantija?
Vogue, Kangertech, Joyetech elektroninių cigarečių baterijoms ir elektronikai suteikiame 1 metų garantiją.
24. Ar tai mados prekė?
Nors elektroninės cigaretės kur kas išvaizdesnės už įprastas tabako cigaretes, o atskiri gamintojai kuria stilingus modelius, tačiau to mada vadinti negalima, juo labiau naudoti kaip stiliaus ar dekoro prekės.
Dabar madinga nerūkyti 🙂
25. Kuo skiriasi  elektroninių cigarečių modeliai vienas nuo kito?
Yra keli e-cigarečių dizaino stiliai :
1) PCC ( Portable Charging Case )- tai e-cigaretės, kurios yra mažo dizaino, labiausiai primena įprastas cigaretes, ir turi su savimi nešiojamą įkraunamą bateriją ( pvz. Vogue Style, Joyetech eRoll )
  Nors PCC S ir buvo kurtos moterims, tačiau didelį pasisekimą susilaukė ir tarp vyrų. Plonos, stilingos, įvairių spalvų elektroninės cigaretės traukia aplinkinių dėmesį. Labai paplitusios kaip verslo dovanos.
2) Economical serijos elektroninės cigaretės yra Vogue kompanijos variklis. Tai labiausiai perkamas produktas. Jos yra šiek tiek pigesnės nei PCC serijos modeliai. Yra panašios į įprastines tabako cigaretes, tačiau su savimi neturi nešiojamos įkraunamos baterijos
3) eGO stiliaus  elektroninės cigaretės  gamina itin tirštus garus ir yra labiausiai paplitusios daugkartinio naudojimo elektroninės cigaretės. Jos sukuria itin realų rūkymo pojūtį. Yra daugiausiai šio stiliaus e-cigarečių modifikacijų. Skiriasi baterijos galingumas ir turimos funkcijos- gali būti reguliuojamos įtampos baterijos, kurios leidžia individualizuoti garinimo procesą nuo nedidelio sukuriamo garo iki itin tiršto ir gausaus. Jos yra paprastos naudoti ir lengvai prižiūrimos. Be to, tarpusavyje su baterijomis galima derinti įvairaus tipo kaitiklius ( nuo jų priklauso pojūtis- vėsus ar šiltas garas ir t.t.). Šių e-cigarečių pasirinkimas mūsų kataloge yra didžiausias ( pvz. Smart, Smart +, Ego novus, Ego start modeliai).
4) Vienas sėkmingiausių e-cigarečių produktų yra vienkartinės Elektroninės cigaretės. Viena vienkartinė elektroninė cigaretės prilygsta 2-3 įprastų tabako cigarečių pakeliams. Jos dažnai naudojamos išbandyti šį produktą ar kelionėse.  Jų nereikia nei krauti nei pildyti.
5) Modai. Šių tikrą revoluiciją elektroninių cigarečių pramonėje sukelusių produktų tipai yra du :
 a) Elektroniniai modai (pvz.: Joyetech eVic Supreme, Joetech eMode )
 b) Mechaniniai modai ( pvz.: Hcigar Nemesis, Hcigar King SS)
 Tarpusavyje skiriasi naudojimo principu- pirmieji dažniausiai turi mikroschemą, kuri suteikia galimybę reguliuoti garinimo pojūtį iki smulkmenų- reguliuoti teikiamą įtampą, neretai ir stebėti savo garinimo statistiką ir baterijos būklę. Kiekvienas modelis turi sau būdingų funkcijų, kurios aprašytos naudojimo instrukcijoje ar gamintojo tinklapyje.
Mechaninius modus dažniausiai renkasi patyrę garintojai, norintys,kad e-cigaretė tarnautų ilgą laiką ir negestų. Šios elektroninės cigaretės (šiuo atvėju paremtos mechanika)  yra derinamos su surenkamais kaitikliais ir sukuria itin aukštos kokybės tirštą ir malonų garą.
26. Kuo skiriasi elektroninių cigarečių gamintojai?
Renantis elektroninę cigaretę svarbu rinktis žinomą gamintoją, nes tai garantas, kad prekė bus kokybiška ir turės reikiamus sertifikatus. Tokios kompanijos nuolat užsakinėja išsamius tyrimus savo produkcijai, ir į rinką išleidžia tik aukštos kokybės produktus.
Populiarėjanti prekė pritraukia vis daugiau gamintojų, kurie pardavinėja elektronines cigaretes daug pigiau. Tačiau tokių cigarečių reiktų vengti, patikrinus tokius produktus jų sudėtyje dažnai randami žmogaus sveikatai itin pavojingi cheminiai elementai.
Tik kokybiška elektroninė cigaretė atitinka šio produkto prasmę – daug geresnę ir neskleidžiančią kenksmingų medžiagų alternatyvą – 21 amžiaus marui – tabakui.
27. Kaip reikia prižiūrėti elektroninę cigaretę?
Tam, kad elektroninė cigaretė tarnautų kuo ilgiau reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.
Pirma, jeigu pradeda mirksėti elektroninės cigaretės indikatorius (galiukas ar mygtukas), jos geriau nenaudoti, o tiesiog iškart pakrauti. Nelaikyti šalia magnetų ar elektroninių įrenginių tokių kaip mobiliojo ryšio aparatas. Taip pat reiktų vengti drėgmės ir staigių temperatūros šuolių (į pirtį geriau neikite 🙂 ).
Antra, šis prietaisas mėgsta švarą, todėl kartais reikia tiek bateriją tiek kaitinimo elementą prašluostyti su medžiaginiu skudurėliu. Skudurėlį galima pavilgyti į spiritinį skystį. Pravalę jungtis pagerinsite garų gamybą.
Trečia, pasirūpinkite, kad visos dalys būtų saugios. Korozijos paveiktų baterijų, išsinaudojusių kaitiklių ir t.t. nenaudokite, geriau tokias dalis pakeiskite į sveiką ir švarią detalę.
28. Kada reikia keisti naują elektroninės cigaretės bateriją?
Tiek skysčio kapsulė (su laiku pakeistu kaitinimo elementu) tiek baterija turi nekelti jokių rūpesčių apie metus laiko saugaus kasdienio naudojimo. Tarnavimo laikas labai priklauso nuo pasirinkto modelio, ir naudojimo dažnumo, priežiūros. Šios baterijos yra panašios į mobiliųjų telefonų baterijas – dažnai kraunant, po tam tikro laiko, ji ims greičiau išsikrauti, nei nauja baterija. Kai įkrauta baterija ima ypatingai greitai išsikrauti, jums reikia įsigyti naują bateriją, kurią rasite mūsų parduotuvėje. Taip pat, nebandykite remontuoti ar kitaip keisti elektroninės cigaretės elektronikos patys- pasikliaukite klientų aptarnavimo personalu.
29. Kuo skiriasi 1, 2 ir 3 dalių elektroninės cigaretės?
1 dalies elektroninės cigaretės būna vienkartinio naudojimo. Puikus variantas pabandyti pradedantiesiems, dar neįsitikinusiems elektroninių cigarečių veiksmingumu, ar tiems, kurie nenori krauti ir pildyti elektroninės cigaretės.
2 dalių elektroninės cigaretės sudarytos iš sujungtos nikotino kasetės ir kaitinimo elemento (kartomaizerio) bei baterijos.
3 dalių elektroninės cigaretės sudarytos iš nikotino kasetės, kaitinimo elemento (atomizer) bei atskirai esančios baterijos.
30. Kaip pildosi elektroninės cigaretės skysčio kapsulės?
1. Įprastinės išvaizdos kasetės pildymas:
Pirmiausia reikia išimti kasetės kamščius –  netaikant į centrinę dalį ant vatelės sulašinti 5-10 lašų, uždengti kapsulę ir palikti įsigerti 10-čiai minučių.
Perspėjame, jog pildant kasetes, reikia įlašinti ne daugiau kaip 10-12 lašų, nes garinant, perteklius gali patekti į burną. Vieną kapsulę pakartotinai galima užpildyti apie 10 kartų (tiek laiko vatos ritinėlis sugeba sulaikyti savyje nikotino skystį).
2. Skysčio kapsulės Ego stiliaus e-cigaretėms.  Pirmiausia reikia atsukti kapsulę ( priklausomai nuo modelio, gali atsukamas gali būti viršus arba apačia) ir buteliuko pagalba lašiname skysti kapsulės šonu, NEpataikant į vidurinę oro padavimo dalį. Prilašiname apie tris ketvirtadalius skysčio talpos, užsukame kapsulę ir paliekame porai minučių įsigerti siūlams.
31. Kas yra elektroninės cigaretės kasetės (kartridžo) viduje?
Elektroninės cigaretės kasetėje yra nedidelis vatos ritinėlis, prisotintas nikotino tirpalo. Nikotinas ištirpdomas maistinio glicerino tirpale (ši medžiaga sukelia dūmų efektą rūkant). Kapsulių pildymui nikotino tirpalai gaminami įvairių stiprumų: labai aukšto (18mg/ml), aukšto (14mg/mll), vidutinio (11mg/ml) bei žemo (9-6mg/ml) stiprumo ar net visai be nikotino (0mg/ml). Tirpalo garų paskaninimui naudojami įvairūs aromatai: cigarečių, mėtos, vyšnios, kavos ir vanilės.
32. Kodėl verta rinktis earomatas.lt?
Mes prekiaujame tik sertifikuotomis elektroninėmis cigaretėmis ir  tik aukčiausiai įvertinta produkcija.
Prekiaujame pasaulyje gerai žinomomis ir klientų lojalumą užsitarnavusiomis KangerTech, Joyetech, Vision, Aspire, Vogue ir t.t. elektroninėmis cigaretėmis.
Tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintoju.
Vertiname savo klientą ir teikiame aukščiausio lygio aptarnavimą.
Turime savo parduotuves daugelyje didžiųjų miestų, tad sugedus produktui, ar norint įsigyti papildomų priedų e-cigaretei, rasite mus sau  patogioje vietoje.
Siūlome plačiausią elektroninių cigarečių ir jų priedų pasirinkimą.
Nuolat papildome savo asortimentą, tad  galite rinktis iš naujausių prekių, galite stebėti elektroninių cigarečių tendencijas.
Savo klientams teikiame elektroninių cigarečių remonto paslaugas.
Rūpinamės vartotojo interesais ir sveikata, todėl mūsų parduodamų elektroninių cigarečių skysčiai yra tik patikrintos ir saugios sudėties.
Suteikiame metų garantiją savo produkcijos baterijoms ir pakrovėjams.
Teikiame konsultacijas telefonu.
Suteikiame nemokamą pristatymą, perkant nuo 100 litų, visoje Lietuvoje.
Vykdome dvigubą užsakymo kontrolę- todėl Jūsų produktas bus patikrintas.
Visas prekes turime savo sandėlyje, todėl prekių nereikia ilgai laukti.
33. Pasyvus rūkymas kas tai?
Tyrimais patvirtinta, kad iškvėpti tabako dūmai yra kenksmingi aplinkiniams. Toks priverstinis užteršto oro kvėpavimas vadinamas pasyviu rūkymu.
Nors cigarečių gamintojai teigia, kad pasyvus rūkymas nėra žalingas žmonių sveikatai, tačiau moksliniai tyrimai įrodė priešingai. Rūkančiųjų teršiamam  orui ypač jautrūs vaikai. Jeigu norime, kad vaikų plaučių funkcija nesusilpnėtų ir nepadidėtų rizika susirgti vėžiu, privalome jų aplinką saugoti nuo tabako dūmų.
34. Kodėl verta mesti rūkyti?
Jau po 20 minučių pradeda vykti puikūs dalykai:
Po 20 minučių – sunormalėja spaudimas ir širdies plakimo ritmas;
Po 8 valandų – kraujyje padidėja deguonies kiekis, o anglies monoksido kiekis nukrinta iki normalaus lygio;
Po 24 valandų – ženkliai sumažėja širdies miokardo infarkto rizika;
Po 48 valandų – pagerėja uoslė ir skonio jutimas.
Praėjus laikotarpiui nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių – pagerėja kraujotaka visame kūne bei bendra fizinė būklė, ištvermė;
Praėjus laikotarpiui nuo 1 iki 9 mėnesių – sumažėja oro stygius, išnyksta varginantis kosulys bei nuovargis;
Po 1 metų – perpus sumažėja rizika išeminės širdies ligos išsivystymui;
Po 5 metų – perpus sumažėja plaučių, burnos bei gerklų vėžio susirgimo rizika; taip pat sumažėja smegenų insulto rizika;
Po 10 metų – susirgti išemine širdies liga rizika bus tokia pati, kaip tokio paties amžiaus žmogaus, kuris niekada nerūkė;
Po 15 metų – susirgti plaučių vėžiu rizika bus tokia pati, kaip tokio paties amžiaus niekada nerūkiusio žmogaus.
Atsisakius šio žalingo įpročio iki 35-erių, gyvenimo trukmė bus tokia pati, kaip niekada nerūkiusio žmogaus
35. Kam reikalingi sertifikatai ir kokie jie turi būti?
Tik sertifikuotos elektroninės cigaretės atitinka visus keliamus reikalavimus ir yra išties saugios.
Mūsų siūloma produkcija turi CE, RoHS ir SGS sertifikatus, tai reiškia, kad produkcija saugi, patikrinta ir pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms.
earomatas.lt elektroninėje parduotuvėje yra pateikti visi elektroninėms cigaretėms ir jų dalims išduoti sertifikatai.
36. Kuo skiriasi 2 ir 3 dalių elektroninės cigaretės?
2 dalių elektroninės cigaretės sudarytos iš sujungtos nikotino kasetės ir kaitinimo elemento (kartomaizerio) bei baterijos. Jų pliusas tas, kad surinkimas paprastesnis, bet kaitinimo elementas naudojamas vienkartinis. Palyginimui gamintojai naudoja pavyzdį – vienkartinio foto aparato naudojimą vestuvėm fotografuoti.
3 dalių elektroninės cigaretės sudarytos iš nikotino kasetės, kaitinimo elemento (atomizer) bei atskirai esančios baterijos. Šiame modelyje naudojamas daugkartinio naudojimo kaitinimo elementas (atomizer). Gamintojų aprašymuose apibūdinamas, kaip kokybiškesnis ir galingesnis.
37. Kalbama, kad atlikti tyrimai atskleidė faktus apie elektroninių cigarečių žalą sveikatai, ar tai tiesa?
Tokio pobūdžio tyrimai trunka labai ilgai ir kainuoja didelius pinigus. Šiuo metu nė viena pasaulio valstybė dar nėra iki galo ištyrusi šio produkto. Tačiau yra atlikta daugybė mokslinių studijų, toksikologinių tyrimų, mokslinių analizių, kurių metu neatsirado pagrindo teigti apie šio produkto žalą.
Pasvarstymui: milžiniška tabako pramonė užsako tyrimus ir straipsnius ginančius jų interesus. Turbūt visi esame skaitę straipsnių, kad tabakas išviso nekenkia sveikatai, o juo labiau aplinkiniams. Tai kelia juoką, bet tas juokas per ašaras. Todėl ne paslaptis kodėl ir paprastas inhaliatorius virsta nuodais ir jį reikia išimti iš apyvartos, o tabako cigaretes, kurios išskiria nuodingus dūmus (daugiau nei 4000 kenksmingų cheminių junginių) reikia palikti prekyboje.
Užsienyje elektroninės cigaretės vadinamos „Electronic Nicotine Inhalator” – elektroninis nikotino inhaliatorius. O procesas vadinamas „garinimas” ,o ne „rūkymas”. Svarbu skirti skirtingus procesus. Elektroninės cigaretės neturi nieko bendra su įprastomis tabako cigaretėmis.
Akivaizdu tik tai, jog elektroninės cigaretės turi žymiai mažiau žalingo poveikio žmogaus sveikatai, nei įprastos tabako cigaretės.
38. Kalba, kad visų elektroninių cigarečių kokybė panaši, skiriasi tik prekiniai vardai, už kuriuos ir mokame, ar tai tiesa?
Tam, kad sumažintųi elektroninių cigarečių kaštus, kai kurie gamintojai, naudoja daug pigesnes žaliavas, kurių poveikis kenksmingas sveikatai. Norint išgauti kokybišką produktą – reikalingos aukščiausios klasės žaliavos, kurių kaina kur kas didesnė – visa tai ir sudaro kainą.
39. Ar elektroninės cigaretės kasetės tirpale naudojami kvapikliai yra kenksmingi?
Kvapikliai yra maistinio pagrindo ir visiškai saugūs sveikatai jie gaminami augalinio glicerino pagrindu.
40. Kas yra augalinis glicerinas?
Glicerolis (dar žinomas kaip glicerinas).
Maisto priedas: Europos Sąjungos E numerių sąraše esantis E422.
Glicerolis yra naudojamas maisto pramonėje kaip saldiklis. Kulinarijoje glicerolis naudojamas kaip maisto priedas konsistencijos pagerinimui konditeriniams gaminiams, kepamos duonos apimties padidinimui. Glicerolis lėtina duonos gaminių žiedėjimą, makaronai tampa mažiau lipnūs.
Naudojamas arbatos, kavos ekstraktų, o taip pat nealkoholinių gėrimų gamyboje.
Riebalai susideda iš riebalų rūgščių ir glicerolio. Skonio bei kvapo, struktūros, lydymosi taško ir maistingumo vertės charakteristika priklauso nuo esančių riebalų rūgščių rūšies. Maisto riebalai, kurie yra kieti ar skysti, savo sudėtyje turi mišrias riebalų rūgštis. Pvz.: sviestas turi daugiau nei 29 įvairių riebalų rūgščių. Visi riebalai, nepriklausomai nuo riebalų rūgščių, turi didelę energinę vertę.
41. Pasigirsta kalbų apie elektroninių cigarečių draudimą Lietuvoje, ar tai reiškia, kad jų netrukus neliks prekyboje?
To nutikti neturėtų, bet Lietuva stebuklų kraštas.
Daugelis kovos prieš rūkymą aktyvistų ir tabako pramonės atstovų siekia, kad elektroninės cigaretės atsidurtų tame pačiame sąraše kaip ir tradicinės cigaretės, ar dar griežčiau, būtų visai uždraustos. Labai gaila, kad tie kovotojai yra tiesiog kovotojai, o ne objektyviai situaciją vertinantys žmonės.
Elektroninių cigarečių šalininkai teigia, kad svarbu atskirti kas yra cigaretė, o kas tiesiog elektroninis nikotino inhaliatorius. Elektroninės cigaretės neturi nieko bendra su įprastomis tabako cigaretėmis, nors ir primena rūkymo procesą, tačiau nei žmogaus sveikatai, nei aplinkai nesukelia tokių neigiamų pasekmių kaip įprasti tabako gaminiai.
Akivaizdu tik viena, kad elektroninės cigaretės populiarėja labai populiareja, ir vis daugiau žmonių pastebi teigiamas elektroninių cigarečių savybes.
Elektroninės cigaretės koncepcija paprasta – pajusk garinimo malonumą ir atsisakyk rūkalų